Υπήρχε κάποτε στη Λέσβο ένας ζωγράφος που τόνε λέγαν Θεόφιλο. Αυτός ζωγράφιζε τους τοίχους στα μαγαζιά και στα σπίτια κι όλα καλά. Έπειτα πήγε και στη Σμύρνη και αργότερα στο Πήλιο. Το τι όμορφα ζωγράφιζε τους ανθρώπους και τα τοπία δε λέγεται, για αυτό βγήκε και αυτό εδώ το βιβλίο που μιλάει για αυτόν: για το ζωγράφο Θεόφιλο.
Το πιο κλασικό τετράδιο σπιράλ των μαθητικών και φοιτητικών μας χρόνων! Με 3 θέματα, μονό μεταλλικό σπιράλ, οπισθόφυλλο από πολύ σκληρό χαρτόνι για να..
Το πιο κλασικό τετράδιο σπιράλ των μαθητικών και φοιτητικών μας χρόνων! Με 3 θέματα, μονό μεταλλικό σπιράλ, οπισθόφυλλο από πολύ σκληρό χαρτόνι για να..
Ο ιδανικός μαρκαδόρος για να γράψετε και να διακοσμήσετε όλες τις επιφάνειες!Γράφει σε χαρτί, πλαστικό, γυαλί, μέταλλο και υφάσματα.Ιδανικό για γράψιμ..
Κρατήστε τις σημειώσεις στο νέο σημειωματάριο υψηλής ποιότητας με γράμμωση dotted. Είναι εύχρηστο και ιδανικό για καθημερινή και επαγγελματική χρήση. ..