Η καμηλοπάρδαλη, η φίλη της ζέβρας, μετακομίζει. Η ζέβρα αισθάνεται μεγάλη θλίψη για τον αποχωρισμό. Οι φίλοι της κάνουν ό,τι μπορούν για να τη δουν χαρούμενη. Θα καταφέρουν να την κάνουν ξανά ευτυχισμένη; Τα βιβλία αυτά περιέχουν και προτάσεις για γονείς και εκπαιδευτικούς που θα θελήσουν να αξιοποιήσουν πολυεπίπεδα την κάθε ιστορία. Η σειρά «Βιβλία που ξεκλειδώνουν τον συναισθηματικό κόσμο των παιδιών» αποτελείται από 8 βιβλία.
Μια χαριτωμένη ιστοριούλα που θα διασκεδάσει τα παιδιά με τους συναρπαστικούς ήχους του μαγεμένου δάσους! Συγγραφέας: Gopar Soledad Εικονογράφηση: Cal..
Μία σειρά με κλασικά αγαπημένα παραμύθια και μύθους που διαβάζονται και μεταφέρονται από γενιά σε γενιά με την ίδια χαρά και αγάπη εδώ και πολλά χρόνι..
Η καμηλοπάρδαλη, η φίλη της ζέβρας, μετακομίζει. Η ζέβρα αισθάνεται μεγάλη θλίψη για τον αποχωρισμό. Οι φίλοι της κάνουν ό,τι μπορούν για να τη δουν χ..
Αυτοκόλλητα χάρτινα για τους λάτρεις των λουλουδιών Αφήστε τα λουλούδια να μιλήσουν! Τα όμορφα σχεδιασμένα αυτοκόλλητά μας δίνουν περισσότερη έκφραση ..
Nikko buggy παντός εδάφους με φωτιζόμενες πλευρές που επιτρέπουν να συνεχίσετε τον αγώνα και μετά τη δύση του ήλιου! Μπορεί να φτάσει τελική ταχύτητα ..
Πρωτότυπος επιτραπέζιος μαγνητικός πίνακας δύο όψεων με χαριτωμένο σχήμα κοτόπουλου που μπορεί να εμπνεύσει τις δεξιότητες ζωγραφικής του παιδιού, φτι..