Ένα βιβλίο για παιδιά προσχολικής και πρωτοσχολικής ηλικίας, με πολλές διασκεδαστικές δραστηριότητες για την εύκολη εκµάθηση της γραφής των κεφαλαίων και των µικρών γραµµάτων. Η όµορφη και χαρούµενη εικονογράφηση τα διευκολύνει να αφοσιωθούν στις ασκήσεις γραφής και τα παρακινεί να ανακαλύψουν τον κόσµο των γραµµάτων.
Το πιο κλασικό τετράδιο σπιράλ των μαθητικών και φοιτητικών μας χρόνων! Με 3 θέματα, μονό μεταλλικό σπιράλ, οπισθόφυλλο από πολύ σκληρό χαρτόνι για να..
Το πιο κλασικό τετράδιο σπιράλ των μαθητικών και φοιτητικών μας χρόνων! Με 3 θέματα, μονό μεταλλικό σπιράλ, οπισθόφυλλο από πολύ σκληρό χαρτόνι για να..
Ο ιδανικός μαρκαδόρος για να γράψετε και να διακοσμήσετε όλες τις επιφάνειες!Γράφει σε χαρτί, πλαστικό, γυαλί, μέταλλο και υφάσματα.Ιδανικό για γράψιμ..
Κρατήστε τις σημειώσεις στο νέο σημειωματάριο υψηλής ποιότητας με γράμμωση dotted. Είναι εύχρηστο και ιδανικό για καθημερινή και επαγγελματική χρήση. ..