Ένα βιβλίο για την αυτοπεποίθηση των παιδιών. Η Ναταλία θέλει να παίζει με τους φίλους της κάθε μέρα. Κάποιες φορές δεν της αρέσει να κάνει πράγματα που οι άλλοι θέλουν. Η Ναταλία φοβάται να πει Όχι για να μη δυσαρεστήσει τους φίλους της και σταματήσουν
Το πιο κλασικό τετράδιο σπιράλ των μαθητικών και φοιτητικών μας χρόνων! Με 3 θέματα, μονό μεταλλικό σπιράλ, οπισθόφυλλο από πολύ σκληρό χαρτόνι για να..
Το πιο κλασικό τετράδιο σπιράλ των μαθητικών και φοιτητικών μας χρόνων! Με 3 θέματα, μονό μεταλλικό σπιράλ, οπισθόφυλλο από πολύ σκληρό χαρτόνι για να..
Ο ιδανικός μαρκαδόρος για να γράψετε και να διακοσμήσετε όλες τις επιφάνειες!Γράφει σε χαρτί, πλαστικό, γυαλί, μέταλλο και υφάσματα.Ιδανικό για γράψιμ..
Κρατήστε τις σημειώσεις στο νέο σημειωματάριο υψηλής ποιότητας με γράμμωση dotted. Είναι εύχρηστο και ιδανικό για καθημερινή και επαγγελματική χρήση. ..