Τα τρία μικρά λυκάκια γιορτάζουν 30 χρόνια σαρωτικής διεθνούς επιτυχίας με μια απολαυστική τρισδιάστατη έκδοση του κλασικού τους παραμυθιού. Μόνο οι πλέον ταλαντούχοι από τους συγγραφείς έχουν την ικανότητα, επεμβαίνοντας σε ένα κλασικό παραμύθι, να δημιουργούν κάτι σχεδόν εξίσου διασκεδαστικό και βαθυστόχαστο με το πρωτότυπο. Η Έλεν Οξένμπερυ και ο Ευγένιος Τριβιζάς επιτυγχάνουν το σχεδόν ακατόρθωτο...
Το πιο κλασικό τετράδιο σπιράλ των μαθητικών και φοιτητικών μας χρόνων! Με 3 θέματα, μονό μεταλλικό σπιράλ, οπισθόφυλλο από πολύ σκληρό χαρτόνι για να..
Το πιο κλασικό τετράδιο σπιράλ των μαθητικών και φοιτητικών μας χρόνων! Με 3 θέματα, μονό μεταλλικό σπιράλ, οπισθόφυλλο από πολύ σκληρό χαρτόνι για να..
Ο ιδανικός μαρκαδόρος για να γράψετε και να διακοσμήσετε όλες τις επιφάνειες!Γράφει σε χαρτί, πλαστικό, γυαλί, μέταλλο και υφάσματα.Ιδανικό για γράψιμ..
Κρατήστε τις σημειώσεις στο νέο σημειωματάριο υψηλής ποιότητας με γράμμωση dotted. Είναι εύχρηστο και ιδανικό για καθημερινή και επαγγελματική χρήση. ..