Πώς θα ζητήσεις ευγενικά ένα ποτήρι νερό; Πώς θα χαιρετήσεις τη θεία που ήρθε για επίσκεψη; Ξεφύλλισε αυτό το διασκεδαστικό διπλό βιβλίο, βρες την απάντηση και μάθε καλούς τρόπους. - Οι γονείς διαβάζουν την ιστορία που εξελίσσεται στο μεγάλο βιβλίο και στη συνέχεια μαζί με το παιδί ανατρέχουν στο μικρό βιβλίο για να αναγνωρίσουν το συναίσθημα ή τη συμπεριφορά ταιριάζοντας τη σωστή απάντηση μαζί. - Βοηθούν το παιδί να αποκτήσει επίγνωση των συναισθημάτων του και των καλών τρόπων. - Εικονογραφημένα με χαρούμενα, λαμπερά χρώματα.
Το πιο κλασικό τετράδιο σπιράλ των μαθητικών και φοιτητικών μας χρόνων! Με 3 θέματα, μονό μεταλλικό σπιράλ, οπισθόφυλλο από πολύ σκληρό χαρτόνι για να..
Το πιο κλασικό τετράδιο σπιράλ των μαθητικών και φοιτητικών μας χρόνων! Με 3 θέματα, μονό μεταλλικό σπιράλ, οπισθόφυλλο από πολύ σκληρό χαρτόνι για να..
Ο ιδανικός μαρκαδόρος για να γράψετε και να διακοσμήσετε όλες τις επιφάνειες!Γράφει σε χαρτί, πλαστικό, γυαλί, μέταλλο και υφάσματα.Ιδανικό για γράψιμ..
Κρατήστε τις σημειώσεις στο νέο σημειωματάριο υψηλής ποιότητας με γράμμωση dotted. Είναι εύχρηστο και ιδανικό για καθημερινή και επαγγελματική χρήση. ..