Το σετ αποτελείται από 39 χρωματιστά ξύλινα τουβλάκια σε διάφορα μεγέθη και σχήματα. Το παιχνίδι προσφέρει δυνατότητα κατασκευής και δημιουργίας πύργων ισορροπίας και διαφόρων άλλων συνθέσεων με εφόδιο τη φαντασία και την καλλιτεχνική διάθεση βοηθώντας στον συντονισμό ματιού και χεριού και αναπτύσσοντας τις κινητικές δεξιότητες και την ικανότητα αντίληψης του. Κατάλληλο για παιδιά ηλικίας άνω των 12 μηνών.
Το πιο κλασικό τετράδιο σπιράλ των μαθητικών και φοιτητικών μας χρόνων! Με 3 θέματα, μονό μεταλλικό σπιράλ, οπισθόφυλλο από πολύ σκληρό χαρτόνι για να..
Το πιο κλασικό τετράδιο σπιράλ των μαθητικών και φοιτητικών μας χρόνων! Με 3 θέματα, μονό μεταλλικό σπιράλ, οπισθόφυλλο από πολύ σκληρό χαρτόνι για να..
Ο ιδανικός μαρκαδόρος για να γράψετε και να διακοσμήσετε όλες τις επιφάνειες!Γράφει σε χαρτί, πλαστικό, γυαλί, μέταλλο και υφάσματα.Ιδανικό για γράψιμ..
Κρατήστε τις σημειώσεις στο νέο σημειωματάριο υψηλής ποιότητας με γράμμωση dotted. Είναι εύχρηστο και ιδανικό για καθημερινή και επαγγελματική χρήση. ..