Με πρωταγωνιστές ζωάκια, αυτό το ξύλινο σετ παιχνιδιού αποτελείται από ξύλινες σβούρες, γιογιό σε διάφορα χρώματα κι ένα ελεφαντάκι που ισορροπεί ξυλάκια σε διάφορα χρώματα. Ένα παιχνίδι που συνδυάζει τον συντονισμό χεριού και ματιού μέσω της εξάσκησης των κινητικών δεξιοτήτων. Το παιχνίδι αποτελείται από 46 τεμάχια. Κατάλληλο για παιδιά ηλικίας άνω των 3 ετών.
Το πιο κλασικό τετράδιο σπιράλ των μαθητικών και φοιτητικών μας χρόνων! Με 3 θέματα, μονό μεταλλικό σπιράλ, οπισθόφυλλο από πολύ σκληρό χαρτόνι για να..
Το πιο κλασικό τετράδιο σπιράλ των μαθητικών και φοιτητικών μας χρόνων! Με 3 θέματα, μονό μεταλλικό σπιράλ, οπισθόφυλλο από πολύ σκληρό χαρτόνι για να..
Ο ιδανικός μαρκαδόρος για να γράψετε και να διακοσμήσετε όλες τις επιφάνειες!Γράφει σε χαρτί, πλαστικό, γυαλί, μέταλλο και υφάσματα.Ιδανικό για γράψιμ..
Κρατήστε τις σημειώσεις στο νέο σημειωματάριο υψηλής ποιότητας με γράμμωση dotted. Είναι εύχρηστο και ιδανικό για καθημερινή και επαγγελματική χρήση. ..